Hakkımızda
Trio Pazarlama Çözümleri
Sahada doğru çözüm, etkili sonuç

1991 yılında pazar araştırmaları ve doğrudan pazarlama alanlarında hizmet vermek üzere bağımsız bir şirket olarak kurulan Trio, deneyimli yönetimi ve yılların getirdiği tecrübesi ile sayısız yerli ve yabancı marka için başarılı projelere imza atmış olup bugün hizmetlerini dört ana başlık altında toplamaktadır :

  • Yüzyüze Pazarlama İletişimi Faaliyetleri
  • Gizli Müşteri Projeleri
  • Stant Tasarım ve Üretimi
  • Bordrolama ve İK hizmetleri

Güvenilir, titiz, profesyonel ve etik yaklaşımı ile tanınan Trio, ayakları yere basan, sonuçları ölçümlenebilir projeler tasarlar, planlama aşamasında hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmaz, uygulama sırasında mükemmel bir yönetim ile müşterilerini memnun eder.

Trio, gizli müşteri araştırmaları ile ilgili Mystery Shopping Providers Association’a (MSPA) üyedir ve bu meslek örgütünün benimsediği meslek ahlak ilkelerine uymaktadır. Ayrıca, 2005 yılında Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) kurucuları arasında yer alan Trio, doğrudan pazarlama sektöründe hizmet kalitesini yüksek tutmaya ve etik kurallara bağlı çalışmaya özen göstermektedir.

Tarihlerle Trio...

1991
Resmi kuruluş...
Ağustos 1991’de 3 kurucu ortak ile İstanbul Ulus’ta hayata başladık.

1993
Trio büyüyor...
Ankara ve İzmir saha ofislerimizi açtık.
1994
İstanbul, Ulus'a sığamıyoruz...
İstanbul, Zincirlikuyu saha ofisini açtık.
1999
Gizli Müşteri Hizmeti
Türkiye’de ilk gizli müşteri hizmetini sunan ajans olduk.
2001
Sektörde 10. yıl
Sektördeki 10. yılımızı kutladığımız bu yılda, araştırma departmanımız bünyesinde yürüttüğümüz “Gizli Müşteri” çalışmaları için yeni bir departman kurduk.
2001
MSPA Europe üyeliği
“Gizli Müşteri” çalışmalarını ayrı departman olarak ele almamızla birlikte, MSPA Europe’a üye olduk ve MSPA’in belirlediği meslek ilkeleri ve etik kurallar çizgisinde hizmet vermeye devam ettik.
2002
Alan Adı ve Web Sitesi
tr-trio.com alan adını aldık ve ilk web sitemizin yayınına başladık.
2004
Kurumsal Kimlik Değişikliği
Yaklaşık 14 yıldır kullandığımız kurumsal kimliğimizde değişiklik kararı aldık ve tüm çalışanlarımızın oylarıyla yeni logomuzu belirledik.

2006
Adres Değişikliği
Köklü kurumsal firmaların tercihi olan Maslak semtine taşındık.
2007
Yeni Ortak ve Genel Müdür
1995 yılından beri bizimle olan Özgür ELCİM’i hissedar ve şirket Genel Müdürü yaptık.
2010
Yeni web sitesi
Web sitemizi yeniledik.

2012
Emeklilik
Şirketi kuran ve bugüne gelmesinde büyük emekleri olan Ayşe Eyüboğlu, Gülnur Özerman ve Engin Pulhan hisselerini Özgür Elcim’e devrederek emeklilik kararlarını açıklasa da tecrübelerinden yararlanmaya devam ettik.
2012
Tekrar Taşınıyoruz
Kurucu ortakların ayrılması ve Maslak trafiğinin yarattığı zorluk sebebi ile yine bir iş merkezi olan Kavacık’a taşındık.
2014
Kurumsal Kimlik Değişikliği
10 yıl daha geçmişti ve bizim her daim yenilik kovalayan yapımız iş başındaydı. Artık logomuzda daha yuvarlak hatlar kullanmaya karar vermiştik.

2016
Çeyrek Asır Geçti
Kuruluşumuzdan bu yana gurur dolu 25 yıl geçmişti bile.
2019
Yeni web sitesi yayında
Gelişen teknolojiye uygun alt yapıdaki yeni web sitemizi yayına aldık.