Hizmetlerimiz
Doğrudan Pazarlama
Sahada doğru çözüm, etkili sonuç.

Pazarlama iletişimi mecraları çeşitlense de, internetin önemi artsa da, yüzyüze iletişimin pazarlama iletişimi içindeki yeri hiç azalmayacak.

Sadece reklamlarda duyduğuna güvenmeyen, elleyerek, hissederek, tadarak, koklayarak ve deneyerek karar vermek isteyen günümüzün tüketicisine yönelik en ikna edici yöntemler, yüz yüze ilişkiye dayanan numune dağıtımları, deneme ve ilk kullanımı teşvik edici promosyon mekanizmalardır.

Trio ekibi, bugüne kadar hayata geçirdiği kampanyalarla, milyonlarca tüketici ile bire bir ilişki kurarak onlara yeni bir ürünü ya da hizmeti tanıtmış, yeniden satın almaları için indirim kuponu vermiş, ayrıntılı bilgi edinmeleri için broşür bırakmıştır.

Türkiye’nin her yerinde, çalışan kadınlara, yeni doğum yapmış annelere, öğrencilere, spor meraklısı gençlere, sağlığına özen gösterenlere, eğlenceye düşkün olanlara, satış elemanlarına, taksi şoförlerine ulaşılmış, evlerde, iş yerlerinde, okullarda, üniversitelerde, eğlence yerlerinde, spor salonlarında, plajlarda, cadde ve sokaklarda, gece kulüplerinde, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, sinemalarda vs. kampanya uygulamaları yapılmıştır.

Hedef kitleye ulaşmak için en doğru yöntemi kullanarak, özel olarak tasarlanmış araçlarla belirli bir güzergah izleyerek, sokak sokak, ev ev tarayarak, meydanlarda belediyelerden yer kiralayıp stant açarak, şirketlerden, kamu kuruluşlarından, derneklerden ve kulüplerden randevu alarak;

• Numune dağıtımları
• Ürün hizmet tanıtımları
• Bilinçlendirme kampanyaları
• Ödüllü satış teşvik kampanyaları
• POP yerleştirme, süsleme
• Roadshow

hizmetleri veren Trio, güvenilir, tecrübeli, titiz ve profesyonel bir iş ortağı olmuştur.

Numune/Broşür Dağıtımları
Ürün Hizmet Tanıtımları
Bilinçlendirme Kampanyaları
Ödüllü Satış Teşvik Kampanyaları
Merchandising
Roadshow