Hizmetlerimiz
Bordrolama & İK
Doğru profil, doğru sonuç.

Sabit maliyetlerin düşmesi, konusunda uzman ekiplerle çalışılması ve operasyonel verimliliğe fayda sağlayan bordrolama hizmeti günümüz şirketlerinin verimliliklerini artırmak amacıyla başvurduğu en etkin yöntemlerden biridir.

Trio olarak, bordrolama konusunda işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümün tespitini yaptıktan sonra firmanıza yararlı olacak en uygun sistemin kurulmasını sağlıyoruz. Firmanızda çalışan personellerinizin özlük işlemlerinden tutunda tüm çalışma süresi içindeki gerekli olan yasal işlemlerini gizlilik çerçevesinde profesyonel olarak takip ediyoruz. Şirket çalışanlarının özlük işlemlerinden, çalışma zamanları içinde gerekli olan yasal süreci de takip ediyor, SGK’ya aylık olarak bildirilen bildirgelerinin sorumluluğunu üstleniyor ve şirketlerin risk altına girmesini engelleyen bir yöntemle çalışmalarını düzenliyoruz.

Merchandising hizmeti tüketiciye ulaşan zincirin son halkasıdır ve satışı arttırıcı rol oynamaktadır. Trio, merchandising ekiplerinin kurulumu ve yönetiminde etkin rol oynar ve sahadaki yüzünüzü en doğru yolla temsil eder. Satış noktalarında, ürünlerinize  kolay ulaşmasını, muadillerinden ayrılmasını sağlıyoruz  ve ürünleri satın alma isteği uyandıracak şekilde konumlandırıyoruz. Böylece müşterilerimizin satış noktalarında rakip markalarla rekabette avantaj  elde etmesini sağlıyoruz.

Marka kimliğine uygun personelin seçilmesi, uygun pozisyona yerleştirilmesi, eğitimi ve istihdamı vb. konular da Trio olarak markanıza destek veriyor ve elde ettiğimiz deneyimlerle müşterilerimizi en doğru adayla buluşturuyoruz. İşe alım süreçlerinde marka ile bir bütün oluyor, kendimizi kurum kültürüne entegre ediyor ve mutlu çalışanlar ile sorunsuz çalışma süreci elde ediyoruz. Yenilikçi ve müşteri odaklı çözümlerimizle markanıza özel yöntemler geliştiriyoruz. İnsan Kaynakları alanındaki gelişmelerde öncü rol oynayarak insan kaynakları verimliliğinin arttırılmasında etkin işleve sahip bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz.