Gizli Müşteri Çalışmaları

 

Gizli Müşteri projeleri, kurumlara özel olarak tasarlanan bir performans ölçüm sistemidir. Tüm birimlerinde aynı hizmet kalitesini sağlayıp bunu sürekli kılmaya özen gösteren kurumlar uyguladıkları Gizli Müşteri projeleri ile müşteri gözünden hedefe yönelik performans değerlendirmesi yapmış olurlar.

'Kapıdan giren müşterinin izlenimini', 'gerçek alışveriş veya işlem anını' yaşatan etkili ve güvenilir bir bilgi toplama aracıdır. Dönemsel olarak Gizli Müşteri projeleri yürüten firmalarda, verilen hizmetle ilgili zayıf yönler saptanır, rakiplerin hizmet kalitesi ile karşılaştırma yapılır, alınan önlemlerle rekabet gücü geliştirilir, çalışanlar firma normlarına uygun ve beklenen şekilde davranma alışkanlığı geliştirir, hazırlanan teşvik mekanizmaları ile çalışanların motivasyonu yükselir; bunlar müşteri mutluluğunun artmasına ve dolayısıyla satışların yükselmesine yol açar.

Trio Türkiye'de Gizli Müşteri çalışmaları konusunda uzmanlaşmış çok az sayıda şirketten biridir. Trio veritabanında en lüks giyim mağazalarından, fast food restoranlarına, banka şubelerinden otomobil galerilerine kadar her türlü perakende noktanın profiline uygun gizli müşteriler mevcuttur.

Gizli Müşteri çalışmaları farklı amaçlara uygun olarak tasarlanabilir :

• Hizmet kalitesi denetimi
• Penetrasyon, görünürlük ölçümü
• Satıcı dürüstlük ölçümü
• Kampanya uygulama denetimi
• Satış teşvik mekanizmaları

Ayrıntılı bilgi için www.gizlimusterionline.com'u ziyaret ediniz.

Trio

Trio Hakkında
Basında Trio
Haberler

Hizmetlerimiz

Yüzyüze Pazarlama İletişimi
Gizli Müşteri Çalışmaları
ReklamGiy
Çalışma Örnekleri

İş Olanakları

Gizli Müşteri Olmak İstiyorum
Host/Hostes, Ofis Elemanı Olmak İstiyorum