Yüzyüze Pazarlama İletişimi

 

Pazarlama iletişimi mecraları çeşitlense de, internetin önemi artsa da, yüzyüze iletişimin pazarlama iletişimi içindeki yeri hiç azalmayacak.

Sadece reklamlarda duyduğuna güvenmeyen, elleyerek, hissederek, tadarak, koklayarak ve deneyerek karar vermek isteyen günümüzün tüketicisine yönelik en ikna edici yöntemler, yüzyüze ilişkiye dayanan numune dağıtımları, tattırmalar, denettirmeler ve ilk kullanımı teşvik edici promosyon mekanizmalardır.

Trio, bugüne kadar hayata geçirdiği kampanyalarla, milyonlarca tüketici ile bire bir ilişki kurarak onlara yeni bir ürünü ya da hizmeti tanıtmış, tattırmış, yeniden satın almaları için indirim kuponu vermiş, ayrıntılı bilgi edinmeleri için broşür bırakmıştır.

Türkiye'nin her yerinde,

çalışan kadınlara, yeni doğum yapmış annelere, öğrencilere, spor meraklısı gençlere, sağlığına özen gösterenlere, eğlenceye düşkün olanlara, satış elemanlarına, taksi şoförlerine ulaşılmış,

evlerde, işyerlerinde, okullarda, üniversitelerde, eğlence yerlerinde, fitness salonlarında, plajlarda, cadde ve sokaklarda, gece kulüplerinde, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, sinemalarda kampanya uygulamaları yapılmıştır.

Hedef kitleye ulaşmak için en doğru yöntemi kullanarak,

özel olarak tasarlanmış araçlarla belirli bir güzergah izleyerek, sokak sokak dolaşıp kapı çalarak, meydanlarda belediyelerden yer kiralayıp stand açarak, şirketlerden, kamu kuruluşlarından, derneklerden, kulüplerden randevu alarak

• Numune dağıtımları
• Ürün hizmet tanıtımları
• Bilinçlendirme kampanyaları
• Ödüllü satış teşvik kampanyaları
• POP yerleştirme, süsleme
• Roadshow

hizmetleri için Trio güvenilir, tecrübeli, titiz ve profesyonel bir iş ortağıdır.


Trio

Trio Hakkında
Basında Trio
Haberler

Hizmetlerimiz

Yüzyüze Pazarlama İletişimi
Gizli Müşteri Çalışmaları
ReklamGiy
Çalışma Örnekleri

İş Olanakları

Gizli Müşteri Olmak İstiyorum
Host/Hostes, Ofis Elemanı Olmak İstiyorum